KIIDAME

RKK KORVPALLINAISKOND VABARIIGI PARIM!

Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud 3x3 korvpalli 8.-9. klassi Meistriliiga 2018 a. festivalil saavutas RKK tütarlaste võistkond vabariiklikult I koha
Võistkonnas mängisid: Anna Maria Tamberg, Frida Kesküla, Angeelika Rüütalu ja Lisete Vetesina.
RKK poeglaste võistkond saavutas tugeva V koha
Võistkonnas mängisid: Ino Kurg, Martin Oruste, Karel Kadarik ja Robin Kaljumäe.
Võistkondi juhendavad õpetajad Allar-Raul Antson ja Tiiu Kosk
OLEME TEIE KÕIGI ÜLE UHKED!

Meie kooli õpilane võitis Noorte leiutajate konkursil I preemia ja läheb Eestit esindama!

Noorte leiutajate konkursil võitis 5.-9. klasside arvestuses I preemia meie kooli õpilane Märten Reinaas tööga „Laavalambil põhinev kasutajate autentimine jututoas“.

Samuti võitis ta Tallinna Tehnikaülikooli Mektory Tehnoloogiakooli  eripreemia ja valiti Eestit esindama Intel International Science And Engineering Fair’il.

Kadi Saksa võimlejad

Kadi Saksa võimlejad, nende seas ka meie kooli tütarlapsed Natali Agu ja Gertrud Vesinurm, osalesid 21.-23. novembril Klaipedas, Lithuanian Cupil ja saavutasid jazz kategoorias I koha ning contemporarys VII koha. Võimlejaid juhendab Kadi Saks.
Võistlustel osales erinevates kategooriates kokku 12 riiki.
Suurepärane saavutus! Oleme teie üle väga uhked!

RKK 4.-5. kl tüdrukud Läänepiirkonna parimad

Rapla Kesklinna Kooli 4.-5. klasside tütarlaste võistkond saavutas  Eesti Koolispordi Liidu DUMLE rahvastepalli vabariiklikul finaalvõistlusel uhke I koha.

Mängud toimusid Kuressaares, mil võistkonda esindasid järgmised õpilased: Keit Liis Kõiv, Lisandra Vetesina, Emily Nelson,  Bia Aller, Marta Lään, Lorelii Estaal, Liseth Vain ja Rebeka Edur. Juhendaja õp Tiiu Kosk.

IV klasside mälumäng

Osalesid Sten Marten Arro, Mae Reintop ja Stefan Randjärv.Kiitus südika esinemise eest.

Rajaleidja jutuvõistlus

Järgmised õpilased osalesid Rajaleidja korraldatud jutuvõistlusel "Kelleks tahan saada"

Triinu Tõkke       6b

Markus Peäske  5b

Mirelle Kaljula   5b

Liis Liibak          5b

Keili Unga         5a

Kirke Teder       5a

RKK korvpallurid tagasid edasipääsu 3x3 finaalvõistlusele

Teisipäeveal, 113. novembril, toimus Raplas, Sadolini Spordihoones Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3×3 korvpallisarja etapp Raplamaa koolidele, millest võttis osa 97 mängijat 26st võistkonnast. Rapla Kesklinna Kool oli nii poeg- kui ka tütarlaste 4.-5. ja 6.-7. klasside arvestuses esindatud 6 võistkonnaga.

Võitjatena said pääsu 27. märtsil 2019 Pärnus toimuvale finaalvõistlusele:

ü  6.-7. kl poisid - RKK (Karmo, Rasmus, Andre-Asker);

ü  6.-7. kl tüdrukud - RKK (Ketlin, Angela, Katri, Majandra Liis);

ü  4.-5. kl tüdrukud – RKK I (Keit Liis, Lisandra, Lorelii) ja RKK III (Bia, Agnes, Kärt, Marta).

4.-5. klassi tütarlaste võistkond tagas pääsu Vabariiklikule rahvastepalli finaalvõistlusele.

7. novembril osalesid meie kooli 4.-5. kl tüdrukute ja poiste rahvastepalli võistkonnad maakondlikul rahvastepalli esivõistlusel.

Poeglaste võistkond näitas üles püüdlikust ja võitluslikkust, mis andis neile kokkuvõttes 5. koha. Tütarlaste võistkond (pildil) saavutas tubli II koha, mis tagas neile edasi pääsu Vabariiklikule finaalvõistlusele, mis leiab aset 23. novembril Saaremaal.

Poisid mängisid koosseisus: Rendo Roots, Erik Paas, Markus Peäske, Maik Aus, Timmo Taling, Stefan Randjärv, Ron Maasing ja Markus Oja.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Keit Liis Kõiv, Lisandra Vetesina, Emily Nelson, Bia Aller, Marta Lään, Lorelii Estaal ja Liseth Vain.

Mälumängu tulemus

Esimese kooliastme maakondliku mälumängu esimesel etapil osales kokku 25 meeskonda ja vastati 20-le küsimusele erinevatest ainevaldkondadest. Meie kooli A klasside meeskond tuli VI kohale, C klasside meeskond VII kohale ja B klasside meeskond saavutas VIII koha.
Meie kooli esindasid: Roosi Tüvist, Johanna Herkel, Merilin Roopärg, Annabel Karmo, Villem Elias, Kaisi Soeson, Madli-Mia Vahtmäe, Mirjam Õunapuu, Annaloore Mõttus.
Kõik olid tublid!