KIIDAME

RKK korvpallurid tagasid edasipääsu 3x3 finaalvõistlusele

Teisipäeveal, 113. novembril, toimus Raplas, Sadolini Spordihoones Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3×3 korvpallisarja etapp Raplamaa koolidele, millest võttis osa 97 mängijat 26st võistkonnast. Rapla Kesklinna Kool oli nii poeg- kui ka tütarlaste 4.-5. ja 6.-7. klasside arvestuses esindatud 6 võistkonnaga.

Võitjatena said pääsu 27. märtsil 2019 Pärnus toimuvale finaalvõistlusele:

ü  6.-7. kl poisid - RKK (Karmo, Rasmus, Andre-Asker);

ü  6.-7. kl tüdrukud - RKK (Ketlin, Angela, Katri, Majandra Liis);

ü  4.-5. kl tüdrukud – RKK I (Keit Liis, Lisandra, Lorelii) ja RKK III (Bia, Agnes, Kärt, Marta).

4.-5. klassi tütarlaste võistkond tagas pääsu Vabariiklikule rahvastepalli finaalvõistlusele.

7. novembril osalesid meie kooli 4.-5. kl tüdrukute ja poiste rahvastepalli võistkonnad maakondlikul rahvastepalli esivõistlusel.

Poeglaste võistkond näitas üles püüdlikust ja võitluslikkust, mis andis neile kokkuvõttes 5. koha. Tütarlaste võistkond (pildil) saavutas tubli II koha, mis tagas neile edasi pääsu Vabariiklikule finaalvõistlusele, mis leiab aset 23. novembril Saaremaal.

Poisid mängisid koosseisus: Rendo Roots, Erik Paas, Markus Peäske, Maik Aus, Timmo Taling, Stefan Randjärv, Ron Maasing ja Markus Oja.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Keit Liis Kõiv, Lisandra Vetesina, Emily Nelson, Bia Aller, Marta Lään, Lorelii Estaal ja Liseth Vain.

Mälumängu tulemus

Esimese kooliastme maakondliku mälumängu esimesel etapil osales kokku 25 meeskonda ja vastati 20-le küsimusele erinevatest ainevaldkondadest. Meie kooli A klasside meeskond tuli VI kohale, C klasside meeskond VII kohale ja B klasside meeskond saavutas VIII koha.
Meie kooli esindasid: Roosi Tüvist, Johanna Herkel, Merilin Roopärg, Annabel Karmo, Villem Elias, Kaisi Soeson, Madli-Mia Vahtmäe, Mirjam Õunapuu, Annaloore Mõttus.
Kõik olid tublid!