1. -3. klassi õpilaste robootika näitus 01. juuni Admin

Esmaspäeval, 29. mail, oli koolimaja teisel korrusel võimalik külastada 1.-3. klasside robootika huviringi õpilaste näitust FIRST LEGO League Explore "Super Powered".

Meeskonnad olid valmistanud energiateemalised maketid ja enda tutvustamiseks plakatid. Kõik osalejad said tänukirja ja legoklotsidest meisterdatud medali.

2. ja 3. klassi õpilased käisid 20. mail oma töid tutvustamas Pääsküla koolis toimunud näitusel ja said medalid juba seal kätte.

Rohkem pilte siit.

Rohkem pilte siit.