Aitame kooli robootikud Austraaliasse Eestit esindama! 22. mai Admin

Kallis Rapla Kesklinna Kooli sõber!

Meie kooli robootikameeskonnal PROd Robootikud on avanenud erakordne võimalus osaleda rahvusvahelisel võistlusel FLL Asia Pacific Open Championship, mis toimub 4.-7. juulil Sydneys. Neil on suur au ja rõõm esindada Eestit Austraalias ja tutvustada meie väikest kodumaad laiale maailmale. Aga võistlusel osalemiseks vajavad nad finantsilist tuge. Kui Sa soovid aidata edendada Kesklinna Kooli robootikat ja toetada tulevasi insenere, siis saad kuni 26. maini hoogu anda nende projektile Hooandjas. Tänutäheks on Sul võimalus osaleda meeskonnaliikmete korraldatud kontserdil või robootika töötoas või saada endale väike meene mälestuseks.

Aitame üheskoos PROd Robootikud Austraaliasse!

Kallis Rapla Kesklinna Kooli sõber!