I koht rahvastepalli võistlustel 22. november Admin

Rapla maakonna koolinoorte 4.-5. klassi rahvastepalli esivõistlusel saavutasid meie Kooli 4.-.5. kl tüdrukud I koha

ja poisid IV koha

Tüdrukute meeskonnas võistlesid: Berta Aller; Hanna Karolina Kaasik; Luisa Lorelise Bollverk; Anete Jair; Eliise Kaju; Stefani Roopärg; Eva Marie Lindal ja Emma Leen Lindal.

Poiste võistkonnas võistlesid: Kren Oskar Pärn; Bert Reinu; Joonas Vahtmäe; Bruno Bachman; Karl Gustav Mettas; Karl Mathias Mettas; Lukas Teets ja Johan Lepiste.

Palju õnne kõigile õpilastele ja treenerile, Allar-Raul Antson!

Foto: A.-R. Antson

ja poisid IV koha

Palju õnne kõigile õpilastele ja treenerile, Allar-Raul Antson!

Foto: A.-R. Antson