Jõuluaja sündmused Kesklinna Koolis 07. detsember Admin

15.-16. detsember - ÕE JÕULUKOHVIK. Kahel päeval, kell 8:55 - 13:00 vahetundidel tegutseb aulas (viimase minuti muudatus) ÕE kohvik. Pakutakse soolaseid ja magusaid suupisteid. Ostma on oodatud kogu kool!

16. detsember - KOOLI JÕULULAAT. Laada ala on fuajee ja I korruse koridor. Kell 12:00 avatakse laat. Enne seda peavad kõik, kes kaupa müüvad, endale valmis pandud laudadele/pinkidele müügikohad klassi numbri siltidega nö kinni panema.

* 21. detsembril - JÕULUPEOD ÕPILASTELE.
I vanuseaste - kell 9:00 aulas.
II vanuseaste - kell 10:00 aulas.
III vanuseaste - kell 11:00 aulas.
Iga klass peab klassi kommikoti kättesaamiseks jõuluvanale esinema. Mida tehakse - see on klasside oma vaba valik.

* 21. detsembril - JÕULUPEOD ÕPILASTELE.
I vanuseaste - kell 9:00 aulas.
II vanuseaste - kell 10:00 aulas.
III vanuseaste - kell 11:00 aulas.