Liikluskorraldusest veel 03. september Admin

Seoses tugevate sadudega käesoleval nädalal on olnud takistatud Rapla Muusikakooli ehituse raames jalakäijate teede rajamine  Muusikaparki.

Alates 4. septembrist on võimalik avada läbipääsud Rapla Kesklinna Kooli ja Rapla Gümnaasiumit ühendavatel sildadel ja kergteel.

Sauna tänavale ligipääsu avamine kahjuks viibib praeguste plaanidega kuni 7. septembrini. Võimalik on ligipääs Karmani silla ja jõe promenaadi kaudu.

Link Rapla valla kodulehele:

Link Rapla valla kodulehele: