Meie kooli sünnipäev 22. mai Admin

23. mail, pidasime oma kooli 89. sünnipäeva.

22. mai õhtul toimetasid tublimad õpilasesinduse liikmed koolimajas ringi nagu usinad töömesilased. Ehiti õhupallidega päikesetrepp. Välja pandi õpilaste poolt tehtud sünnipäevakaardid koolile. Ühesõnaga – ehiti koolimaja sünnipäevaks. Mõned klassid kaunistasid oma õnnesoovidega klassi ukse. Haldusjuht ja õhtune administraator võitlesid vapralt tuulega ja kinnitasid kooli välisukse kohale suure plakati kirjaga: „Palju õnne sünnipäevaks!“. Plakat elas öö edukalt üle ja tervitas oma tekstiga hommikul kõiki kooli saabujaid.

Koolipäev oli nagu tavaline koolipäev ikka, ainult et  koolitunnid olid viis minutit lühemad ja vahetunnid viis minutit pikemad. Vahetundide ajal pidasime sünnipäevapidu ning lustisime sajaga.

Esimesel vahetunnil lauldi üheskoos kooli hümni, direktor pidas kõnet ja seejärel tutvustati ees ootavaid põnevaid tegevusi.

Teisel vahetunnil esines Karl Marten Rae kahe viiulipalaga. Seejärel lugesid usinad päevajuhid, Karlota ja Victoria, ette koolile saadetud tervitusi ning õnnesoove.

Kolmandal vahetunnil esinesid meile mudilaskoor ja lastekoor. Klaveril saatis koorilauljaid õpetaja Ülle Piil ja dirigeeris õpetaja Elo Vimm. Peale seda loeti taas õnnesoove ning tervitusi ja võeti ka mõningaid intervjuusid.

Neljas ja viies vahetund olid pikad vahetunnid. Nendesse mahtus nii tantsu, tralli, tervitusi ja intervjuusid.

Intervjuudest jäi valdavalt kõlama see, et meie kooli õpetajad on väga head ja et tänane supp oli väga maitsev – aitäh kokkadele!

Väga populaarseks osutusid mini-mini õpilasfirma „Aroom“ käsitööküünlad.

Täname kõiki, kes selle toreda päeva kordaminekuks kaasa aitasid!

PALJU ÕNNE RAPLA KESKLINNA KOOL!

Rohkem pilte siit.

23. mail, pidasime oma kooli 89. sünnipäeva.

Väga populaarseks osutusid mini-mini õpilasfirma „Aroom“ käsitööküünlad.

Täname kõiki, kes selle toreda päeva kordaminekuks kaasa aitasid!

PALJU ÕNNE RAPLA KESKLINNA KOOL!

Rohkem pilte siit.