Õnnitleme meie 4. -6. klassi tublisid matemaatikuid! 06. märts Admin

4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadil saavutas 6. klassi arvestuses maakonnas võidu ehk I koha 6.c klassi õpilane Kristjan Kallaste. Palju õnne Kristjanile!

Tublilt esindasid meie kooli olümpiaadil ka Villem Elias Ert samuti 6.c klassist, kes saavutas 25 õpilase arvestuses IV koha, ning Anett Ainsar 6.b klassist, kes sai VI koha.

4. klassi arvestuses sai maakonnas III koha Kristofer Urban. Palju õnne Kristoferile ja tema õpetajale Ilmile!