Palju õnne tublidele tantsijatele! 31. märts Admin

Möödunud nädalalõpul osalesid meie kooli tüdrukud Rapla Tantsustuudiost gruppidega Flooria - koosseisuga Birke Leichner, Sirelin Jakobson, Lisanne Valdmets, Laurete Härmask, Katriin Subbi, Kaisi Soeson ja Eliisabet Kaljusaar ning Forte - koosseisuga Mia Kadarik, Eily Toome ja Stine Agnette Tüvist, Tšehhis rahvusvahelisel tantsuvõistlusel nimega Prague Cheer Open 2023 ning tõid sealt koju tublid tulemused:

I KOHT Gerli Ogga ja Mia Kadarik, freestyle pom doubles junior, koreograafia Liis Pärn+tantsijad.

I KOHT Gerli Ogga ja Mia Kadarik, jazz doubles junior, koreograafia tantsijate loodud.

I KOHT Amanda Väljamats ja Birke Leichner, jazz doubles junior, koreograafia tantsijate loodud.

I KOHT grupp Flooria junior freestyle pom team, koreograafia Signe Kirt ja Liis Pärn.

I KOHT grupp Forte senior jazz team, koreograafia Liis Pärn.

I KOHT grupp Flooria junior jazz team, koreograafia Liis Pärn.

II KOHT Laura Reemi ja Kaisi Soeson, jazz doubles junior, koreograafia tantsijate loodud.

III KOHT Anni Lavrits ja Eily Toome, jazz doubles senior, koreograafia tantsijate loodud.

III KOHT Amanda Väljamats ja Birke Leichner, freestyle pom doubles junior, koreograafia tantsijate loodud.

III KOHT Sirelin Jakobson ja Liisel Niklus, jazz doubles junior, koreograafia tantsijate loodud.

III KOHT grupp Forte freestyle pom team senior, koreograafia Signe Kirt ja Liis Pärn.

PALJU-PALJU ÕNNE KÕIGILE TANTSIJATLE JA NENDE JUHENDAJATELE!!!

Foto pärineb Rapla Tantsustuudio FB lehelt.

Näita vähem

I KOHT grupp Forte senior jazz team, koreograafia Liis Pärn.

I KOHT grupp Flooria junior jazz team, koreograafia Liis Pärn.

PALJU-PALJU ÕNNE KÕIGILE TANTSIJATLE JA NENDE JUHENDAJATELE!!!

Foto pärineb Rapla Tantsustuudio FB lehelt.

Näita vähem