Parovisioon "Eesti fimiklassika" 07. november Admin

28. novembril kell 18:00 -20.00

Parovisioon on Rapla Kesklinna Kooli traditsiooniline sügisüritus, mille korraldab õpilasesindus. Selle aasta parovisiooni teemaks on "Eesti filmiklassika". Kuna tegemist on siiski üritusega, mis on suunatud muusikale, siis tuleb filmist stseene või ettüüde lavastada valitud filmi muusika saatel. Muusika võib olla salvestatud kujul või esitatakse muusikat ise.
Üritus on kõigile tasuta. Soovitame kaasa võtta sularaha, sest kohapeal on avatud kohvik ja õnneloos.