Rapla valla tervitus kooliaasta alguse puhul 01. september Admin

Head õpilased, lapsevanemad, õpetajad – kogu koolipere!

Esimene koolipäev on igal aastal eriline. Kindlasti on aga kõige erilisem see päev esimesse klassi astujatele.

Täna on elevil nii õpilased, lapsevanemad ja õpetajad kui ka need, kelle tuttavad või naabrid kooliteele asuvad.

Pärast pikka kodusõppe perioodi ja kosutavat suvevaheaega on jällenägemisrõõm suur. Igale noorele õppurile on juurde tulnud pikkust, aga ka asjalikkust, tõsidust. Taas saab alustada õpinguid oma armsas koolimajas. Usun ja loodan, et kogu kooliperel jätkub terveks õppeaastaks erksat vaimu ja südikust uute teadmiste edasi andmisel ja omandamisel.

Me teame, et algaval kooliaastal peame valmis olema õppetöö paindlikuks korraldamiseks. Viiruseoht maailmas pole kuhugi kadunud ja see tähendab, et peame järgima ohutusreegleid ning käituma ennast ja teisi hoidvalt – olema vastutustundlikud. Vajadusel kasutama erinevaid õppevorme, sealhulgas ka kodusõpet.

Hea kool on selline, kus lisaks antavale heale haridusele, õpetatakse lapsi olema hoolivad, kus kogu koolipere hoiab kokku ning kus ollakse oma kooli üle uhked.

Õnnitlen Teid tarkusepäeva ja uue kooliaasta puhul!

Soovin lastele usinust ja õpihimu, lastevanematele ja õpetajatele õnnestumisi ja tasakaalukust meie uue põlvkonna kasvatamisel ja õpetamisel.

Meelis Mägi

Rapla vallavanem

Videotervitust saate vaadata siit: https://youtu.be/y8eobZGN0js

Head õpilased, lapsevanemad, õpetajad – kogu koolipere!

Õnnitlen Teid tarkusepäeva ja uue kooliaasta puhul!

Meelis Mägi

Rapla vallavanem