Tagasivaade õpetajate päevale 09. oktoober Admin

Möödunud reedel, 4. oktoobril, tähistasime koolis õpetajate päeva.

Hommikul anti võim üle 9. klasside õpilastele, kes vastutasid koolipäeva eest kuni õpilaste kojuminekuni.

Tunnid said antud ja õpetajatele meeldejääv päev kingitud!

Peale pidulikku koosviibimist koolimajas, suunduti naabermajja - Rapla Muusikakooli. Seal tehti meile ja Vesiroosi kooli õpetajatele väike ekskursioon ning seejärel oli au kuulata pidupäevakontserti.

Suured tänud 9. klassidele ja nende klassijuhatajatele!

Aitäh Rapla Muusikakoolile õpetajaid võõrustamast ja suured tänud imelise kontserdi eest!

Möödunud reedel, 4. oktoobril, tähistasime koolis õpetajate päeva.

Tunnid said antud ja õpetajatele meeldejääv päev kingitud!

Suured tänud 9. klassidele ja nende klassijuhatajatele!