Tagasivaade parovisioonile 28. november Admin

Rapla Kesklinna Kooli õpilasesinduse poolt sellel aastal korraldatud Parovisioni teemaks oli „Eurovisioon läbi aegade“.

Üritus on mõeldud 4.-9. klasside õpilastele. Iga klass tõmbas endale loosi teel eurovisiooni toimumise aasta. Valikus olid aastad 1995-2018. Tingimuseks oli, et kahe või kolme esitamisele tuleva laulu seast oleks üks kindlasti eesti lugu. Üritusel osales kokku kaheksa klassi. Vaheesinejateks (nemad ei võistelnud) olid 3.A ja 3.B klass. Usume, et järgmisel aastal on nad koos teistega võistlustules. Samuti said saalisviibijad nautida WeDance tantsustuudio tantsijate esinemist.

Žürii (Eve Maasikrand, Roland Stepanjuga, Gerda Sõõrumaa, Kaisa Ülviste, ja Kert Vahtre) otsuse kohaselt tuli nooremas vanuserühmas võitjaks 4.A klass. Parovisiooni üldvõitjaks ja samuti ka vanema vanuserühma võidu pälvis 7.A klass.

Eripreemiad said 6.A klassi poolt suurepäraselt kehastatud Alexander Rybak ja 8.A klassi „Heroes“ laulus kaasa teinud „valgusmehike“.

Täname Aljona Kallast ja Kristina Andžulist ning teisi imelisi lapsevanemaid, kes kohvikus pakutava eest hea seisid. Suur-suur tänu meie imelistele sponsoritele ja koostööpartneritele: AS Balbiino, Jäämari OÜ, Saarioinen Eesti OÜ, Minna Sahver OÜ, HEPA Tankla ja Rapla Korvpallikool. Suure tunnustuse on ära teeninud ka RKK Õpilasesinduse korraldusmeeskond koosseisus: Eliise Kuuskor, Rasmus Arro, Kenneth Viitamees, Agnely Järvela, Emily Andžulis, Rauno Peets ja Silver Sunni.

AITÄH KÕIGILE!

Rohkem pilte siit