Tunneme uhkust oma kooli tublide korvpallurite üle! 12. veebruar Admin

7. veebruaril toimusid EKSL Raplamaa piirkondlikud 3X3 korvpallivõistlused 4.-7. klasside poistele ja tüdrukutele. Meie koolist võttis võistlustest osa kolm võistkonda ja kõik teenisid medalid!

6.-7. klassi tüdrukud said I koha. Võistkonda kuulusid: Bia Aller, Egne Priimägi ja Kärt Kõiv.

4.-5. klassi tüdrukud tulid II kohale. Võistkonnas mängisid: Keitlin Roopärg, Emma Pärn, Eva Marie Lindal ja Berta Aller.

4.-5. klassi poisid saavutasid III koha. Võistkonda kuulusid: Joonas Voksep, Aleksander Grünthal ja Markus Põder.

Tublimaid ootab nüüd ees ülevabariigiline finaalvõistlus.

Tunneme uhkust oma kooli tublide korvpallurite üle ja hoiame neile kõigile pöialt edaspidisteks kordaminekuteks!

Tublimaid ootab nüüd ees ülevabariigiline finaalvõistlus.