Võistlusmängus "Neitkirjariin" III koht 03. mai Admin

6. b klassi õpilased Loviise Triik, Evert Meri ja Madli-Mia Vahtmäe osalesid Rapla Keskraamatukogu korraldatud internetipõhises võistlusmängus „Netikirjariin“. Viie etapi kokkuvõttes saavutasid nad 5.-6. klasside arvestuses III koha.

Teadmised tuli proovile panna mitmes valdkonnas: raamat ja kirjanik, andmebaaside Riksweb ja Ester kasutamine, ajakiri Imeline Ajalugu, kodulugu ja kultuur, eesti keel.
Vastamisel võis kasutada elektroonilisi abimaterjale, teatmeteoseid, ajakirjandust.

Mängu lõpuks tuli igal võistkonnal esitada loovtööna ruumiline lahendus ühele kirjandusteose stseenile.
Õpilasi juhendab õpetaja Mery Ambur

Palju õnne!