Rapla Kesklinna Kool

General information
Map

Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees Hoolekogu/Vanematekogu

Job position
 
Management (5)

Tõnis Blank

Director
+372 4898880
direktor@rkk.edu.ee

Reception time:

9:00-13:00

Silvi Tarto

Huvijuht
4898884
huvijuht@rkk.edu.ee


Anely Pedai

Klassiõpetaja/õppealajuhataja
oppealajuhataja@rkk.edu.ee


Liis Jõgis

Saksa keel/ õppealajuhataja
4898885
oppealajuhataja@rkk.edu.ee


Marju Teiverlaur

Haldusjuht
4898882
haldusjuht@rkk.edu.ee

Teachers (48)

Mery Ambur

Klassiõpetaja
mery.ambur@rkk.edu.ee


Allar-Raul Antson

Kehaline kasvatus
4898886
allar.antson@rkk.edu.ee


Liis Jõgis

Saksa keel
liis.jogis@rkk.edu.ee


Karin Kenk

Lapsehoolduspuhkusel
karin.kenk@rkk.edu.ee


Tiiu Kosk

Kehaline kasvatus
tiiu.kosk@rkk.edu.ee


Ljudmila Kuruson

Vene keel
ljudmila.kuruson@rkk.edu.ee


Maarika Laanisto

Füüsika
maarika.laanisto@rkk.edu.ee


Kadri Laup

Arvutiõpetus / haridustehnoloog
kadri.laup@rkk.edu.ee


Ilmi Lehtmets

Klassiõpetaja
ilmi.lehtmets@rkk.edu.ee


Jaak Liivandi

Kehaline kasvatus
jaak.liivandi@rkk.edu.ee


Luule Linamäe

Bioloogia
luule.linamae@rkk.edu.ee


Aivar Lips

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
aivar.lips@rkk.edu.ee


Ester Luik

Klassiõpetaja
ester.luik@rkk.edu.ee


Eve Maasikrand

Geograafia
eve.maasikrand@rkk.edu.ee


Eha Meidla

Muusikaõpetus
eha.meidla@rkk.edu.ee


Madli Mitt

Eriklassi õpetaja
madli.mitt@rkk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel õpetajaga

Luule Nikopensius

Keemia
luule.nikopensius@rkk.edu.ee


Anely Pedai

Klassiõpetaja
anely.pedai@rkk.edu.ee


Ülle Piil

Muusikaõpetus
ylle.piil@rkk.edu.ee


Kätlin Priimägi

Klassiõpetaja
katlin.priimagi@rkk.edu.ee


Katrin Rõigas

Lapsehoolduspuhkusel
katrin.r6igas@rkk.edu.ee


Ingrid Sarapuu

Inglise keel
ingrid.sarapuu@rkk.edu.ee


Koidula Takk

Eesti keel / kirjandus
koidula.takk@rkk.edu.ee


Erika Šefer-Müller

Loodusõpetus
Kehaline kasvatus
erika.sefer@rkk.edu.ee


Katrin Talu

Käsitöö ja kodundus
katrin.talu@rkk.edu.ee


Mari Tamberg

Klassiõpetaja
mari.tamberg@rkk.edu.ee


Veera Tamm

Vene keel
veera.tamm@rkk.edu.ee


Marge Uustalu

Mathematics
marge.uustalu@rkk.edu.ee


Ingrid Veiler

Kunstiõpetus
ingrid.veiler@rkk.edu.ee


Olga Üksar

Vene keel
olga.yksar@rkk.edu.ee


Hele Israel

Lapsehoolduspuhkusel


Liis Leesmaa

Asendusõpetaja /õpetaja abi
liis.leesmaa@rkk.edu.ee


Viive Jauhonen

Eesti keel / kirjandus
viive.jauhonen@rkk.edu.ee


Signe Rääk

Muusikaõpetus
signe.raak@rkk.edu.ee


Allar Saard

Inimeseõpetus
allar.saard@rkk.edu.ee


Tuuli Randjärv

Inglise keel
tuuli.randjarv@rkk.edu.ee


Tarmo Peterson

Ühiskonnaõpetus
tarmo.peterson@rkk.edu.ee


Reigo Andok

History
reigo.andok@rkk.edu.ee


Airi Metsaäär

Klassiõpetaja
airi.metsaaar@rkk.edu.ee


Eneli Oeselg

Mathematics
eneli.oeselg@rkk.edu.ee


Evelyn Kurg

Inglise keel
evelyn.kurg@rkk.edu.ee


Karine Veersalu

Inglise keel
karine.veersalu@rkk.edu.ee


Annika Koitmäe-Pihl

Mathematics
annika.koitmae-pihl@rkk.edu.ee


Kristine Kanne

Eriklassi õpetaja
Kristine.kanne@rkk.edu.ee


Edith Reemann

Inglise keel
edith.reemann@rkk.edu.ee


Gea Rebas

Eesti keel / kirjandus
gea.rebas@rkk.edu.ee


Terje - Marje Sillaste

Klassiõpetaja
terje-marje.sillaste@rkk.edu.ee


Kaidi Kask

Eriklassi õpetaja
kaidi.kask@rkk.edu.ee

Study Council (6)

Eda Leesalu

HEV kordinaator
53994225
hevko@rkk.edu.ee


Kaidi Mõttus

Logopeed
logopeed@rkk.edu.ee


Reili Koplimets

Psühholoog
53567996
psyhholoog@rkk.edu.ee

Reception time:

E-R 9:00 - 15:30, eelnevalt registreerida

Eva Ots

Psühholoog
5381 1600
eva.ots@rkk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel E 8.00 – 12.00 T 8.00 – 16.00 K 8.00-12.00 N 8.00-12.00

Lii Mets

Kooliõde
4898891
53799226
tervisekabinet@rkk.edu.ee

Reception time:

9:00 -13:00

Anneli Kesküll

Sotsiaalpedagoog
anneli.keskyll@rkk.edu.ee

Employees (4)

Laidi Kavald

Sekretär
4898881
rkk@rkk.edu.ee

Reception time:

9.00-16.00

Kadri Laup

Arvutiõpetus / haridustehnoloog
kadri.laup@rkk.edu.ee


Aili Kübar

Raamatukoguhoidja
raamatukogu@rkk.edu.ee


Külliki Maasalu

Administraator
administraator@rkk.edu.ee

Hoolekogu/Vanematekogu (2)

Kooli Hoolekogu

Hoolekogu
hoolekogu@rkk.edu.ee


Kooli vanematekogu

Vanematekogu
vanematekogu@rkk.edu.ee

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Rapla Kesklinna Kool

General information
Map

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.