News

Tubli tulemus ettelugemisvõistluselt! 11. October Admin


Neljapäeval, 8. oktoobril, toimus Rapla Keskraamatukogus maakondlik ettelugemisvõistlus “Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis munamägi”. Lapsed lugesid ette muistendeid ja kindlasti said kõik kohalviibinud neid jutte kuulates teada midagi uut ja huvitavat. Eriti põnev oli kuulata kodukohaga seotud muistendeid.
Võistlemas oli 12 neljandate klasside last – Raplast, Kohilast, Hagerist ja Märjamaalt. Üsna tasavägist võistlust hindas žürii koosseisus: Piia Põder, Mari Tammar ja Valter Uusberg.
Meie kooli õpilane Villem Elias Ert sai II koha. Oleme Sinu üle rõõmsad! 
Foto: Rapla Keskraamatukogu

Neljapäeval, 8. oktoobril, toimus Rapla Keskraamatukogus maakondlik ettelugemisvõistlus “Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis munamägi”. Lapsed lugesid ette muistendeid ja kindlasti said kõik kohalviibinud neid jutte kuulates teada midagi uut ja huvitavat. Eriti põnev oli kuulata kodukohaga seotud muistendeid.
Võistlemas oli 12 neljandate klasside last – Raplast, Kohilast, Hagerist ja Märjamaalt. Üsna tasavägist võistlust hindas žürii koosseisus: Piia Põder, Mari Tammar ja Valter Uusberg.
Meie kooli õpilane Villem Elias Ert sai II koha. Oleme Sinu üle rõõmsad! 
Foto: Rapla Keskraamatukogu