Järelevastamine


Õpetajate konsultatsioonide ja järelevastamiste ajad:

Nimi

Nädalapäev

Kellaaeg

Mery

Ambur

1.a esmaspäeval ja 5.c klass reedel

1.a E  5. tund (12.10- 12.55) ja 5.c R 6. tund (13.05-. 13.50) või kokkuleppel õpetajaga.

Reigo

Andok

Neljapäev

14.00

Reigo

Andok

Reede

14.00-16.00

Allar-Raul

Antson

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Agnes

Aruoja

Reedel

Alates 12.00

Reelika

Haapanen

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Viive

Jauhonen

Teisipäev

5C Neljapäev

13.00-13.45

7. tund 14:00-14:45

Liis

Jõgis

Kolmapäev

14.50-15.35

Kaidi

Kask

Kolmapäev

6.tund

Anneli

Kesküll

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Annika

Koitmäe-Pihl

Kokkuleppel õpilasega

Kokkuleppel õpilasega

Tiiu

Kosk

Neljapäev

6 tund (kell 13.00 ) ja 8 tund (kell 14.45)

Evelyn

Kurg

Esmaspäev ja neljapäev

E 12.00-14.00 ja N 14.00-15.45

Maarika

Laanisto

Konsultatsioon teisipäev

6. ja 7. tund

 9.kl edasiõppijatele 8.-9. tund.

Maarika

Laanisto

Järelvastamine kolmapäev

7. ja 8. tund

Kadri

Laup

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Liis

Leesmaa

Teisipäev

14.00-14.45

Ilmi

Lehtmets

Teisipäev

13.00-13.45

Katarin

Leppik

Teisipäev

15.00

Jaak

Liivandi

neljapäev

6 tund (13.00) ja 8 tund (15.00)

Luule

Linamäe

Esmaspäeval  ja  neljapäeval

E 15.50 ( 8.tund) ja N 7.ja 8.tund (lisaks  olümpiaadilased)

Aivar

Lips

Kolmapäev

15.00

Ester

Luik

Kolmapäev

12.10-12.55

Eve

Maasikrand

Kolmapäev kokkuleppel

14.45-15.30

Airi

Metsaäär

Neljapäev

13.05-13.50

Madli

Mitt

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Piret

Müür

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Luule

Nikopensius

Neljapäev

14.45-16.00

Eneli

Oeselg

Kolmapäev

14.00-16.00

Aivar

Pihelgas

Teisipäev

alates 14.45

Ülle

Piil

Teisipäev

13.45

Kätlin

Priimägi

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Edith

Reemann

Kokkuleppel õpetajaga

Kokkuleppel õpetajaga

Allar

Saard

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Ingrid

Sarapuu

Esmaspäev

14.00 - 16.00

Terje-Marje

Sillaste

Esmaspäev

13.00-13.50

Erika

Šefer-Müller

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Koidula

Takk

Neljapäev

15.00-16.30

Katrin

Talu

Teisipäev

14.45

Mari

Tamberg

Reede

5. tund

Veera

Tamm

Teisipäev

14.00-15.30

Marge

Uustalu

Kolmapäeval. õppimine

14:00 - 15:55

Marge

Uustalu

Reedel järelvastamine

14:00 - 15:55

Jaan

Urvet

Kolmapäev

15:00

Ingrid

Veiler

Esmaspäev

14.00

Õpetajate konsultatsioonide ja järelevastamiste ajad:

Nimi

Nädalapäev

Kellaaeg

Mery

Ambur

1.a esmaspäeval ja 5.c klass reedel

1.a E  5. tund (12.10- 12.55) ja 5.c R 6. tund (13.05-. 13.50) või kokkuleppel õpetajaga.

Reigo

Andok

Neljapäev

14.00

Reigo

Andok

Reede

14.00-16.00

Allar-Raul

Antson

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Agnes

Aruoja

Reedel

Alates 12.00

Reelika

Haapanen

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Viive

Jauhonen

Teisipäev

5C Neljapäev

13.00-13.45

7. tund 14:00-14:45

Liis

Jõgis

Kolmapäev

14.50-15.35

Kaidi

Kask

Kolmapäev

6.tund

Anneli

Kesküll

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Annika

Koitmäe-Pihl

Kokkuleppel õpilasega

Kokkuleppel õpilasega

Tiiu

Kosk

Neljapäev

6 tund (kell 13.00 ) ja 8 tund (kell 14.45)

Evelyn

Kurg

Esmaspäev ja neljapäev

E 12.00-14.00 ja N 14.00-15.45

Maarika

Laanisto

Konsultatsioon teisipäev

6. ja 7. tund

 9.kl edasiõppijatele 8.-9. tund.

Maarika

Laanisto

Järelvastamine kolmapäev

7. ja 8. tund

Kadri

Laup

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Liis

Leesmaa

Teisipäev

14.00-14.45

Ilmi

Lehtmets

Teisipäev

13.00-13.45

Katarin

Leppik

Teisipäev

15.00

Jaak

Liivandi

neljapäev

6 tund (13.00) ja 8 tund (15.00)

Luule

Linamäe

Esmaspäeval  ja  neljapäeval

E 15.50 ( 8.tund) ja N 7.ja 8.tund (lisaks  olümpiaadilased)

Aivar

Lips

Kolmapäev

15.00

Ester

Luik

Kolmapäev

12.10-12.55

Eve

Maasikrand

Kolmapäev kokkuleppel

14.45-15.30

Airi

Metsaäär

Neljapäev

13.05-13.50

Madli

Mitt

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Piret

Müür

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Luule

Nikopensius

Neljapäev

14.45-16.00

Eneli

Oeselg

Kolmapäev

14.00-16.00

Aivar

Pihelgas

Teisipäev

alates 14.45

Ülle

Piil

Teisipäev

13.45

Kätlin

Priimägi

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Edith

Reemann

Kokkuleppel õpetajaga

Kokkuleppel õpetajaga

Allar

Saard

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Ingrid

Sarapuu

Esmaspäev

14.00 - 16.00

Terje-Marje

Sillaste

Esmaspäev

13.00-13.50

Erika

Šefer-Müller

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Koidula

Takk

Neljapäev

15.00-16.30

Katrin

Talu

Teisipäev

14.45

Mari

Tamberg

Reede

5. tund

Veera

Tamm

Teisipäev

14.00-15.30

Marge

Uustalu

Kolmapäeval. õppimine

14:00 - 15:55

Marge

Uustalu

Reedel järelvastamine

14:00 - 15:55

Jaan

Urvet

Kolmapäev

15:00

Ingrid

Veiler

Esmaspäev

14.00