KOOLIELU

Huviringid

Huviringide esialgne plaan 11. - 22. sept.

• Selle alusel saavad õpilased kahe nädala jooksul koolis toimuvate huviringidega tutvust teha.
  • Keraamikaring on muidu tasuline (25.- eurot kuu), aga "prooviperioodil" on see õpilastele tasuta.
  • Ringide kellaajad ja päevad võivad edaspidi muutuda. Kõik sõltub sellest, milliseid soove õpilased avaldavad.
  • Oktoobri alguseks saab huviringide tunniplaan kinnitatud ja töö jätkub selle alusel.
  • Kõik huviringid (v.a. keraamika) on oma kooli õpilastele tasuta (meie huviringides käib õpilasi ka teistest koolidest). Töövahendid on samuti kooli poolt.

Huviringide esialgne plaan 11. - 22. sept.