19. aprillil, kohtusid Raplas Kesklinna Koolide nimelised koolid 21. aprill Admin

19. aprillil, kohtusid Raplas Kesklinna Koolide nimelised koolid.

Õpilasesindused ja kooli juhtkonnad olid kohale tulnud Tartust, Viljandist ja Võrust.

Tutvustasime üksteisele oma tegevusi, saime omavahel tuttavaks ja pidasime mõttetalguid teemadel, millega võiksime üheskoos edasi tegeleda.

Koolijuhtidel tuli lõpuks neljast väljapakutud teemast valida see üks, millega juba sellel sügisel edasi minna.

Väljavalituks osutus ühine koolitus.

Võru Kesklinna Kool on järgmist kokkusaamist lahkelt nõus eest vedama.

Loomulikult on nõu ja jõuga abiks ka teised Kesklinna koolid.

Oli väga-väga vahva, asjalik ja tore päev!

UUTE KOHTUMISETNI!

19. aprillil, kohtusid Raplas Kesklinna Koolide nimelised koolid.

Väljavalituks osutus ühine koolitus.

Võru Kesklinna Kool on järgmist kokkusaamist lahkelt nõus eest vedama.

Loomulikult on nõu ja jõuga abiks ka teised Kesklinna koolid.

Oli väga-väga vahva, asjalik ja tore päev!

UUTE KOHTUMISETNI!