Nordica täitis meie kooli 6. klassi õpilase unistuse 28. november Admin

6. klassi õpilase Kristjan Kallaste unistuseks oli lennata kord piloodikabiinis ehk kokpitis. Ta kirjutas oma unistusest "Nordica" juhatusele ja 18. novembril saigi tema unistus teoks, kui lennati Tallinnast Stockholmi Arlanda lennuväljale ja tagasi. Lennureisil suheldi nii pilootide kui ka stjuardessidega, saadi teada, kuidas valmistatakse lendu ette, millised ülesanded on mehaanikul ja mida kõike peavad oskama lennusaatjad. Ehk oli see lend ka üheks tähiseks elukutse valiku?!

Foto: Mart Varik.

Foto: Mart Varik.