Meie kooli mängujuhtide koolitus 04. aprill Admin

Märtsikuu viimasel päeval olid meil külas kaks vahvat koolitajat Tartu Ülikooli liikumislaborist. Eesmärgiks oli jagada praktilisi näpunäiteid alustavatele mängujuhtidele. Sooviavaldusi mängujuhi koolitusele tuli kokku üle kahekümne.

Kell 10:00 alustati rõõmsa tutvumismänguga. Järgnesid veel mitmed vahvad mängud. Aktiivse tegevuse vahel oli aega ka mõtisklemiseks ja vestlemiseks – milline on hea mängujuht, miks just selliste omadustega mängujuht hea on, millised ohud võivad olla erinevates mängudes või mängukohtades, jne.

Praktilist tegevust jagus ka õuealale. Kogu seltskond jagati väiksemateks rühmadeks. Iga meeskond pidi ise välja mõtlema, paika panema ja teistele tutvustama oma takistusrada. Oi kui palju häid ideid asfaldile maha sai paigutatud ja joonistatud. Kindlasti võetakse neist mõned ilmade soojenedes ka päriselt õuevahetundides kasutusele.

Päeva lõppedes said kõik osalised endale diplomi. Meil on nüüd päris palju „diplomeeritud“ mängujuhte

Aprilli kuu jooksul tuleb igal värskel mängujuhil läbi viia või korraldada mängude päev või mõni muu üritus. Sest mai kuus on ees ootamas veel üks kokkusaamine meie toredate juhendajatega ja siis tuleb oma saavutustest aru anda

Aitäh Teile, Tiina ja Aliis, selle toreda ja asjaliku päev eest!

Peatse kohtumiseni!

Rohkem pilte siit!

Aitäh Teile, Tiina ja Aliis, selle toreda ja asjaliku päev eest!

Peatse kohtumiseni!

Rohkem pilte siit!